Перейти до вмісту

ВИСТАВКА «ГЕЙМІНГ ІНДУСТРІЯ». ЧОМУ ЇЇ НЕ МОЖНА ПРОПУСТИТИ?

  Найкращі виробники обладнання, найбільші гравці ринку та експерти гемблінгу. Всі, хто причетний до грального бізнесу ще з 1994-го щороку збираються на виставці «ГЕЙМІНГ ІНДУСТРІЯ» (в минулому “Індустрія Розваг”). Так було 15 років поспіль. Так було і в червні цього року – легендарна виставка «ГЕЙМІНГ ІНДУСТРІЯ» повернулася і пройшла з величезним успіхом.

  24-26 листопада 2021 виставка «ГЕЙМІНГ ІНДУСТРІЯ» відбудеться знову.

  КОМ’ЮНІТІ

  Одне з головних переваг профільної виставки – можливість спілкування представників ринку. «ГЕЙМІНГ ІНДУСТРІЯ» – це шанс познайомитися з міжнародними гігантами виробництва. Їх імена говорять самі за себе. Наприклад, Генеральний спонсор виставки-компанія «NOVOMATIC», світовий лідер в області ігрових технологій. Спонсором виступає не менш відомий виробник – британська компанія «IGT». Стратегічний партнер виставки – Ukrainian Gambling Council. Генеральні медіа партнери: GamingPost, журнал “Геймінг Індустрія” і журнал “АЗАРТ”.

  На виставці «ГЕЙМІНГ ІНДУСТРІЯ» компанії представлять обладнання та програмне забезпечення для казино: від меблів до сучасних і технічно оснащених ігрових автоматів, рулеток і ігрових панелей.

  Експозицію представлять більше, ніж півсотні компаній. У червні 2021 були представлені експоненти з 14 європейських країн.

  У листопаді очікується ще більша кількість експонентів.

  Серед них – Euro Games Technology та CT Gaming з Болгарії, Gambee та Spintec зі Словенії, Merkur Gaming з Німеччини, Apex Gaming з Чехії, Fazi з Сербії, CTC Holdings з Латвії. Та, звичайно, українські компанії – Nebula, B4G, Royal, GameBridge, GameMaster і багато інших.

  «Виставка ГЕЙМІНГ ІНДУСТРІЯ знаменує собою повторне відкриття індустрії, живе та діюче спілкування, і дає всім нам дуже реальну надію на те, що грядуть кращі часи!!», – Сакіс Ісаакідіс, Головний виконавчий директор, міжнародний відділ,  Merkur Gaming

  ПРОГРАМА

  Не тільки бізнес, а й дискусія. Процес легалізації азартних ігор породжує багато запитань: як отримати ліцензії на обладнання? Як відкрити гральний заклад? Як буде проводитися державний контроль? Як забезпечити безпеку клієнтів і бізнесу? На всі запитання дадуть відповідь професіонали.

  В рамках виставки відбудеться Міжнародна Конференція, яка дає можливість розкрити всі аспекти грального бізнесу і знайти відповіді на найактуальніші питання.

  Всі доповідачі Конференції – визнані фахівці та лідери думок у своїх галузях, які стояли біля витоків зародження і перезавантаження грального бізнесу в Україні.

  Жива дискусія з найактуальніших питань традиційно відбудеться в рамках круглого столу.

  У червні відбувся круглий «Гральний бізнес в Україні – діалог між державою і бізнесом» викликав величезний інтерес. Спікерами були:

  Іван Рудий – Голова Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей;

  Борис Баум – Перший заступник Голови Консультаційно-експертної ради Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей.

  МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

  Виставка «ГЕЙМІНГ ІНДУСТРІЯ» займе перший павільйон Міжнародного виставкового центру на Броварському проспекті, 15. Побачити новинки в світі гемблінгу, почути відповіді від професіоналів і поспілкуватися зі світовими лідерами індустрії можна буде три дні – з 24 по 26 листопада 2021 року.

  КОНТАКТИ

  Всю необхідну інформацію учасники та відвідувачі виставки можуть знайти на офіційному сайті:

  https://www.eiexpo.com.ua
  Керівник проекту:

  Наталія Руденко