Перейти до вмісту

Шановні читачі «Геймінг Індустрії», наші друзі, співробітники, партнери, рекламодавці!

  Валерій Валяєв
  Співзасновник журналу та виставки
  «Геймінг Індустрія»

  Маю велику приємність привітати вас всіх у другому номері нашого журналу. І попри всі складнощі поточного року ми жодного разу не відступали від ідеї відновлення роботи друкованого видання. Не лише через власні уподобання, а й через запити багатьох з вас. Адже, саме друкований журнал є певним способом збереження цінностей та традицій, які для нас багато означають.

  Тим не менше, паралельно з роботою над новим випуском журналу ми нещодавно запустили його онлайн версію. Запорука успіху та прогресу є йти нога в ногу із сучасними тенденціями, слідкувати, і бути не лише присутніми тут і зараз, а й впроваджувати інновації по всіх напрямках.

  Наш вихід у всесвітню мережу ми позиціонуємо не лише як онлайн видання журналу, а також як перший онлайн каталог грально-розважальної індустрії. Мета амбітна і наша команда невпинно працює над її реалізацією. Сподіваємося, що оціните наші старання належним чином, і будемо раді бачити вас на наших віртуальних сторінках.
  Окрім того, після 12 років перерви, у червні нам вдалося провести, без зайвого перебільшення, легендарну виставку «Геймінг Індустрія». Це було не аби яким викликом, який супроводжувався перенесенням виставки у зв’язку із епідеміологічною ситуацією спричиненою пандемією COVID-19. І попри всі побоювання щодо успішності проведення, учасники з 14 країн та більше 2000 відвідувачів довели нам протилежне. Очевидно, що ринок відновлюється і потребує якісної платформи для діалогу, обміну досвідом, презентації досягнень та нових технологій.

  24 листопада, в Міжнародному виставковому центрі проводимо другу виставку «Геймінг Індустрія. Очікуємо бачити ще більшу кількість учасників та відвідувачів, а зі свого боку обіцяємо цікавих гостей, декілька новинок та презентації освітніх платформ. Запрошуємо!

  На кінець, як то зазвичай буває – важкі часи гуртують людей. Ми в цьому році зосередилися над синергією, і стали партнерами «Всеукраїнської ради гемблінгу», яка є профільною громадською спілкою, що об’єднує 80% представників легального ринку азартних ігор в Україні. Ми пишаємося нашим стратегічним партнерством, і раді сприянню створення сучасного та соціально відповідального ринку азартних ігор.

  Користуючись нагодою висловлюю подяку всім нашим партнерам та рекламодавцям, а окремо хочу подякувати українським медикам, які стоять на лінії оборони від пандемії, яка у всіх нас вже так багато забрала.
  Чекаємо вас на виставці та на наших сторінках.
  Бережіть себе і своїх близьких, не хворійте!

  З повагою,
  Валерій Валяєв
  Співзасновник журналу та виставки
  «Геймінг Індустрія»