Перейти до вмісту

Шановні читачі «Геймінг Індустрії»

  Вже більше року гральний бізнес в Україні офіційно легальний. На новий ринок активно виходять організатори азартних ігор, а в бюджет вже поступають перші надходження. Втім, період, в якому зараз знаходиться ринок гемблінгу можна назвати перехідним.

  Не дивлячись на те, що в Україні активно зростає легальний бізнес, досі працює і нелегальний. Бо тіньовий бізнес, який спокійно жив 11 років так просто не закрити. Але ми вже бачимо, як на легальному ринку з’являється здорова конкуренція, як самі організатори азартних ігор включаються у боротьбу із нелегалами. Усі разом ми поступово йдемо до того, аби повністю очистити ринок азартних ігор.

  Закриття семи тисяч огидних лотків під виглядом лотерей та переведення азартних ігор у обмежене цивілізоване русло призвело до того, що зараз громадяни програють значно менше грошей, аніж тоді, коли гемблінг працював підпільно. І, звичайно, ми вже бачимо надходження перших грошей від оплати за легальні ліцензії до державного бюджету. А корегування податкового кодексу принесе до бюджету ще більше надходжень від грального ринку.

  Про становлення та розвиток грального ринку в Україні красномовно говорить і проведення профільних виставок, на які збираються виробники та учасники зі всього світу. Я сам відвідав, приміром, «Геймінг Індустрію».

  Це цікаво, і для мене це можливість ознайомитися з останніми трендами і краще зрозуміти, як працює ринок.

  Я особисто буду дуже радий, якщо ринок азартних ігор в Україні буде концентруватися на іноземцях. І зроблю для цього усе можливе. А усім організаторам азартних ігор бажаю дотримуватися принципів відповідальної гри та заробляти гроші чесно.

  Ми, як народні депутати України, однозначно будемо допомагати законодавчо, аби гральний бізнес працював в інтересах країни. Я думаю, що все не обмежиться податковими змінами. Будемо працювати над тим, щоб іноземцям було легше приїжджати та грати в Україні.
  Я очікую, що найближчим часом ми будемо бачити менше криміналу, менше лудоманії. Регульований ринок азартних ігор – це однозначно добре.

  Ми побачимо більші надходження до державного бюджету. Я думаю, що в наступні роки ми спокійно вийдемо на 200-300 мільйонів доларів доходів від грального бізнесу.

  Бажаю усім учасникам
  грального ринку удачі та чесної гри!
  З повагою,
  Народний депутат України
  Мар’ян Заблоцький.