Перейти до вмісту

Вітальне слово від Ukrainian Gambling Council

  Ukrainian Gambling Council є всеукраїнською профільною громадською спілкою, яка об’єднує 80% представників легального ринку азартних ігор в Україні.

  Основною метою діяльності UGC є сприяння створенню сучасного та соціально відповідального ринку азартних ігор, в рамках якого враховані інтереси всіх стейкхолдерів — держави, організаторів азартних ігор, гравців та представників громадського сектору.

  За трохи більше ніж 4 місяці активної роботи нам вдалось залучити до нашої спілки 17 членів, серед яких представлені такі відомі бренди як Parimatch Ukraine, Shangri La Kyiv, Slots City, First, PIN-UP.UA, Cosmolot, «Волна 4444», PokerMatch Ukraine, FavBet, VBET та GGPoker.

  Членами нашої спілки також є 4 громадських формування, профільне друковане видання «Азарт» та міжнародна спеціалізована виставка обладнання і послуг грального та розважального бізнесу — «Gaming Industry Expo».

  Як громадська спілка, яка представляє інтереси легальних організаторів азартних ігор, ми також беремо активну участь в законодавчому процесі, пропонуючи свої правки до профільних законопроектів та інших нормативно-­правових актів.

  Ми переконані, що саме дотримання принципів відповідальної гри є фундаментом для побудови розвинутого ринку азартних ігор. Саме тому окремим напрямком нашої діяльності є проекти у сфері соціальної відповідальності.

  Зокрема, в кінці вересня 2021 ми запустили програму з надання безкоштовних юридичних консультацій з питань боротьби з розповсюдженням ігрової залежності. Дані консультації можна отримати безпосередньо на сайті UGC заповнивши відповідну онлайн-­форму.

  Участь в профільних національних та міжнародних заходах також є важливою складовою нашої роботи.

  Ми впевнені, що проведення міжнародних профільних виставок у сфері азартних ігор на зразок «ГЕЙМІНГ ІНДУСТРІЇ» є важливою складовою, яка формує імідж України як привабливого напрямку для інвестицій.

  Ми високо цінуємо наш статус стратегічного партнера на виставці «ГЕЙМІНГ ІНДУСТРІЯ». Переконані, що даний захід не тільки сприятиме налагодженню партнерства між національними представниками сфери азартних ігор, але й матиме успішний міжнародний вимір. Бажаємо всім учасникам виставки наснаги та успіхів!

  З повагою,
  Голова Всеукраїнської Ради Гемблінгу
  Антон Кучухідзе