Перейти до вмісту

IGT представляє продукти, що стимулюють розвиток грального бізнесу в Україні

  До виставки «Гейминг Індустрія», яка відбудеться вже лише за кілька тижнів, світовий лідер ігорної індустрії — компанія IGT підготувала вражаючі та актуальні для місцевого ринку пропозиції, що мають стимулювати його розвиток. Компанія, яка спеціалізується на іграх, що користуються попитом на ринку, та високопродуктивному обладнанні, покаже на своєму стенді багато ігрових автоматів і наочно продемонструє, чому «Найкраще повертається та стане ще кращим» в Україні.

  Гостей стенду IGT зустрінуть останні багатоігрові блоки компанії USwitch для України. IGT продемонструє 40‑ігрові блоки помаранчевого та зеленого кольорів на стойці PeakSkant32. Кожен блок містить набір розважальних класичних ігор IGT, інноваційні перевірені назви та нові фруктові ігри, які призначені виключно для України. Високоефективні назви з помаранчевого блоку включають Stack Attack, Regal Riches та Rising Spins з його надзвичайно інноваційною функцією «Купити бонус». Неодмінні ігри з зеленого блоку включають Mystical Mermaid, Coyote Moon and Pharaohs Fortune. Цей надзвичайний вміст у поєднанні з вражаючою стойкою PeakSlant32 сприяє отриманню виняткового та комфортного задоволення від гри. Ігровий вміст безперебійно перетікає через три 32‑дюймові дисплеї PeakSlant32 в той час, коли гравці насолоджуються покращеним звучанням апаратури та графічними технологіями, а також мають змогу користуватися зручними функціями, такими як індуктивна зарядка для телефону.

  IGT також продемонструє свої провідні багатоігрові пропозиції на стойці Cobalt27 та блок синіх 16-ігрових USwitch на привабливій стойці CrystalCurve. Блакитний пакет IGT представляє інноваційні фруктові ігри, такі як Red Hot Joker 10L та Rising Spins на екрані Curve і поєднує їх з найефективнішими назвами IGT CrystalCurve, такими як Golden Jungle Grand та Hexbreaker 3.
  У центрі стенду IGT на виставці «Гейминг Індустрія» будуть також представлені захоплюючі додаткові прогресивні рішення. Відвідувачі зможуть ознайомитися з прогресивними програмами Blazin ‘Flames та Hong Fu Jackpots та відчути високий рівень задоволення, яке ці продукти можуть додати до будь-якого основного відеобанку IGT. Крім того, на стенді IGT буде представлено Olympus Link IGT на стойці Cobalt 27. Базуючись на перевіреній функції Hold and Spin, Olympus Link є грою, як подобається гравцям. Ця гра має багато рівнів, вона характеризується присутністю численних символів “wild” та дає гравцям можливість насолоджуватися різними темами: King of Olympus and Queen of Olympus. Гравці шукають символи вогненної кулі і можуть спостерігати, як вони накопичуються у верхній частині екрану. Коли гравець накопичує 15 символів вогневої кулі, присуджується прогресивний джекпот. П’ять бонусних символів, які розкидані довільно, надають гравцю право на безкоштовні ігри, під час яких він може виграти міні, невеликі та основні джекпоти, а також отримати можливість додаткових безоплатних ігор.

  Завзята та компетентна місцева команда IGT, включаючи регіонального менеджера з продажу Лашу Гогіберідзе, буде на стенді, щоб зустрітися з клієнтами та пояснити, чому IGT однозначно позиціонується як їх надійний партнер для зростання бізнесу в Україні.

  Щоб дізнатися більше про IGT, відвідайте igt.com або зв’яжіться з Лашею:
  телефон +380 50 446 6582,
  електронна пошта
  .