Перейти до вмісту

Promatic Group – Продукція

Promatic Group найбільший польський виробник гральних автоматів, слот-ігор та системних рішень для індустрії гемблінгу. Компанія веде свій початок з 1997 року.

Постійний розвиток та зростання дозволяє нам пропонувати ігри власної розробки, онлайн слот-ігри за технологією HTML5, системи д жекпотів та рішення д ля управління гральними закладами. На сьогоднішній день Promatic Group є комплексним постачальником продуктів і послуг, що якнайкраще пристосовані до очікувань к лієнтів та слугують засобом досягнення конкурентних переваг, поєднуючи інноваційні програмні рішення з високою якістю продукції, що добре відома в Європі, Африці та Латинській Америці.

Однією з сильних сторін компанії є гнучкість та мож ливість адаптувати власну пропозицію до індивідуальних вимог партнерів та сфери їх діяльності.

Ми маємо сучасну та високоякісну виробничу лінію завжди здатну забезпечити гнучкість і швидкість реалізації

ГРАЛЬНІ АВТОМАТИ

Ми маємо сучасну та високоякісну виробничу лінію завжди здатну забезпечити гнучкість і швидкість реалізації. Гральні автомати Promatic повністю кастомізовані.

Саме наш діловий партнер визначає конфігурацію, в якій випускається кінцева продукція. Ми надаємо повну технічну підтримку та адаптуємо обладнання до ринку. Наша пропозиція включає 2-х та 3-х екранні гральні автомати, які повністю відповідають вимогам GLI-11. Саме обладнання довговічне, виготовлене з найякісніших матеріалів, характеризується високою функціональністю та пристосоване для роботи з різними CMS-системами.

Усі гральні автомати Promatic можна налаштувати за допомогою колекції Mультиігрова колекція ENERGY+, до якої входять 38 оригінальних слот-ігор з вишуканою графікою, високоякісним звуком та HD-якістю, що забезпечує найкращий ігровий досвід.

Zibrov King

Успіх перших брендованих азартних ігор світового рівня відк рив двері на нові ринки, вк лючаючи словацький (Kmeto King), румунський (Uraganul King) і український, де тільки-но відбулася прем’єра нового супер-продукт у – «Zibrov King» за участі популярного українського співака Павла Зіброва.

Гра безумовно сподобається шанувальникам співака, адже розробники включили в неї найпопулярніші пісні Павла Зіброва: пісня «Чарівні україночки»

використовується в якості фону під час безкоштовних ігор та очікування вибору опцій Win або Gamble, а також під час презентацій Huge Win і Big Win; у режимі Gamble Mode та під час презентації Mega Win шанувальники Павла Зіброва можуть послухати популярний хіт артиста «Вуса-Бренд».